Deelnemers

Toelating tot het kampioenschap en definitieve indeling vindt plaats op basis van de ratinglijst van juli 2024.

Nieuwe aanmeldingen worden geaccepteerd als het aantal deelnemers (voor het kampioenschap en het open toernooi) daarmee even is.

update 4 april 15.00 uur.

Alle ratingsangepast naar de actuele stand per 1-03-2024.

VoornaamAchternaamWoonplaatsKNSB-ratingDeelname NKVereniging
N.SchoutenOss2079JaOsse Schaakvereniging
JBoersmaHeerenveen2041JaPhilidor Leeuwarden
J.VogelEefde2032JaASV
A.J.H.van WageningenGees2017JaESG Emmen
F.H.M.JonkmanKuinre1994JaMSV en WES
A.F.HouwelingTerschuur1992JaVoorschoten, Leusden
M.D.EtmansFerwert1982JaPhilidor Leeuwarden
M.C.DijkstraBerlicum1980JaSV Dubbelschaak '97
J.C.PerrenetMaastricht1977JaEindhovense Schaak Vereniging
J.ten HamSint-Oedenrode1961JaRDS
B.M.PoelstraTubbergen1948JaSV Almelo en SG Max Euwe
A.H.A.F.JanssenDidam1944JaPion Groesbeek en ASV Arnhem
F.A.HelmondVijlen1937JaMaastricht
G.H.GrotenhuisAlmelo1933JaSG Max Euwe
F.P.M.BreuersUgchelen1961NeeKNSB (1-09-2024 Pallas)
M.NepveuZoetermeer1948NeePromotie
E.C.HondemaEmmen1945NeeEmmer Schaat Genootschap
A.BodaanDen Haag1917NeeSchaakcombinatie htv
D.J.M.FassaertNijmegen1896NeeASV en SMB
R.P.GoumaApeldoorn1893NeeFischer Z
F.P.M.van den BosWestland1847NeeDD
B.HUnekenAmersfoort1845NeeSV Leusden
A ( Alexander)de RooOosterbeek 1839NeeOPC
F.J.MontsmaRijswijk1833NeeDD
H.J.BlomMilsbeek1831NeeSV Mook
A.A.van de PeutApeldoorn1825NeeSchaakstad Apeldoorn
J.van LaarVeenendaal1818NeeRhenen
E.P.von KreyfeltRhenen1816NeeKNSB
J.van den BergAmersfoort1809NeeOns Genoegen Amersfoort
R.P.KruisGorinchem1794Neede Watertoren
G.J.A.BurgersDiepenveen1785NeeDSG Pallas
Wimvan HoekVianen1765NeeDe Rode Loper
W.BrouwerMiddelburg1750NeeSKS
J.StoopPolen1750Nee
F.A.HordijkDieren1748NeeSchaakstad Apeldoorn
PeterLincewiczDen Haag1728NeeSHTV, de Toren Arnhem, ASA
G.TerpstraWest-Terschelling1727NeeSchaakvereniging Almere
M.P.RonnerAmersfoort1727NeeDoornDriebergen
B.HWildersAmersfoort1721NeeCSV Ons Genoegen Amersfoort
BertEkkelboomApeldoorn1719NeeSchaakstad Apeldoorn
T.R.SmitEde1715NeeDe Cirkel, ESV
N.J.GerritsmaGden Haag1714NeeHSV
J.M.de WitWijk bij Duurstede1714NeeDoornDriebergen
P.JonkerEde1705Neede Cirkel
P.FolkertsmaHeiloo1674Neesv-oppositie
J.G.N.RavensteijnDoesburg1671NeeDSG
JohnDessensGorinchem1668NeeSC De Giessen en Linge
KoKoomanVelp GLD1661NeeASV
H.J.MolendijkArnhem1654NeeOPC
EipJanssenEde1627NeeDe Cirkel
Dirk WillemRijnekerBilthoven1626NeeSchaakclub Doorn-Driebergen
H.J.van ScherrenburgEde1614NeeDe Cirkel
J.Brouwer-MinderhoutMiddelburg1605NeeSKS
M.G.M.F.SchellensZoelen1600NeeNBC
J.P.BottemaVeenendaal1561NeeDe Cirkel EDE
M.M.J.A.van DijkAusterlitz1545NeeDoorn-Driebergen
A.J.A.M.SpeeHilversum1518NeeBSG